Zajímavé odkazy, informace a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Náš tip, informace a zábava

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pedagog, Slovenští prezidenti, Válka, Státník, Filozof, Trest smrti, Máj, Režisér, Československo, Hudba, Rakousko-Uhersko, Vražedkyně, Stoletá válka, Diplomat, Scénárista, Charta 77, Dallas Stars, Slováci, Vojevůdce, Husité, Pop, Nežijící, ČSSD, Zlatý slavík, Sochař, Angličané, Životopis, Básník, Herec, Ital, Archivář, Slovák, Vrah, Překladatel, Zpěvák, NHL apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, humor, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Hry pro dívky online, Přání k jmeninám, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Alkohol jako vánoční dárek, Slovník pojmů Co je to?, počítače, V, Dopravní značky

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Logické, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní a podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Informace, informace a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, ovoce, sport, květiny, muži, přístroje, osobnosti a lidé, stavby, smajlíci a emotikony, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, ženy a dívky, věda, auta, zelenina, nápoje, dopravní prostředky, symboly, zvířata atd.

Keywords:hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, weby, Sexy Sarah Michelle Gellar, webové stránky, Americké federální vlajky, cestování, Přání ke kulatému výročí, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, linky, Nejlepší školní testy a kvízy

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Auta a závodní, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Akční gamesky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Hry s koňmi apod.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, Logické hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Oblíkačky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Auta a závodní, Hannah Montana apod.

Internet, síť, informace a zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, počítač, notebook, displej, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Mac, Red Hat Linux, macOS, Lubuntu, Windows 7, Linux Mint. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, flóra, stromy, květiny, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1152x768, 4800x1200, 1680x1050, 1024x600, 1440x900, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1366x768, 1600x1200, 1280x720, 640x480, 1080x1920, 1600x900, 1280x854 atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: webovky, Nejlepší hry pro dívky, školství, Puzzle online, zadarmo, Ilustrační obrázky, M, Mezinárodní den žen, Seznam souborových přípon, info, internetové stránky, F

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Sněhulák, Vánoční punč, Film, Vánoční svícen, Kuba, Vánoční dekorace, Štěstí, Monitor, Smrk, Plocha, Wallpaper, Ostrava, Dia, Umělý vánoční stromek, Blahopřání, Vánoce, Vykrajovátka, Desktop, Keramika, Obrazovka, Bůh, Alkoholový kalendář, Adventní věnec, Vídeň, Pokrmy, Filmy, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Samolepky, Přáníčko apod.

Obrázky na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro tablet, notebook, PC, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, počítač, smartphone, phablet, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Slackware, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012, Lubuntu. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, motorky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 854x480, 412x846, 360x640, 360x720, 2560x1600, 1080x1800, 1600x1200, 640x480, 4800x1200, 1536x2560, 3200x1200, 1440x960, 1536x2048, 800x1280, 1366x1024, 750x1334 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, politika, zkratky, věda, psychologie, filozofie, lékařství a medicína, nápoje, sport, různé, kultura, jídlo, literatura, nástroje, hardware, latina, zločin a právo, rostliny, ekonomie a ekonomika, účetnictví, fyzika, školství, software, náboženství a křesťanství atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nejlepší tapety na plochu zdarma - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro smartphone, PC, počítač, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, notebook, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, Red Hat Linux, SUSE Linux, Java ME, Windows 98, Windows Server 2012, Linux Fedora, OSX, Mac, BlackBerry OS. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, noční města, wallpapery, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, dopravní prostředky, voda a bubliny, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, květiny, kytky, zvířata, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, 3D a Abstraktní, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1536x864, 1680x1050, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 1280x960, 2048x1080, 2160x3840, 1280x854, 640x480, 412x846, 1024x600, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1600x900, 1536x2048 atd.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Závody aut, Střílečky, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Stolní a deskové hry a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, zločin a právo, literatura, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, účetnictví, chemie, příroda, matematika, stavebnictví, věda, bankovnictví, internet, sport, latina, počítače, technika, fyzika, nápoje, různé, jídlo, politika, materiály, rostliny atd.

Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o Bohu, O mužích, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, O ekonomech, O Slovácích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, internet, pro děti, Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku, odkaz, Hry pro dívky online, Stručný slovník pojmů a termínů, Jmenovky na dárky k vytištění, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Onlinovky zdarma, K

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Sněhulák, Vánoční punč, Film, Vánoční svícen, Kuba, Vánoční dekorace, Štěstí, Monitor, Smrk, Plocha, Wallpaper, Ostrava, Dia, Umělý vánoční stromek, Blahopřání, Vánoce, Vykrajovátka, Desktop, Keramika, Obrazovka, Bůh, Alkoholový kalendář, Adventní věnec, Vídeň, Pokrmy, Filmy, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Samolepky, Přáníčko apod.

Obrázky na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro tablet, notebook, PC, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, počítač, smartphone, phablet, ultrabook a pro operační systémy SUSE Linux, Slackware, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012, Lubuntu. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, motorky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 854x480, 412x846, 360x640, 360x720, 2560x1600, 1080x1800, 1600x1200, 640x480, 4800x1200, 1536x2560, 3200x1200, 1440x960, 1536x2048, 800x1280, 1366x1024, 750x1334 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, politika, zkratky, věda, psychologie, filozofie, lékařství a medicína, nápoje, sport, různé, kultura, jídlo, literatura, nástroje, hardware, latina, zločin a právo, rostliny, ekonomie a ekonomika, účetnictví, fyzika, školství, software, náboženství a křesťanství atd.

Síť, informace a zábava

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, mobilní telefon, displej, notebook, PC, monitor a pro operační systémy Windows 98, Linux Mint, macOS, Chrome OS, BlackBerry OS, Mac, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: wallpapery, dopravní prostředky, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, rostliny, letadla, voda a bubliny, hudební tapety, operační systémy, Windows, auta, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, noční města, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 1152x1920, 1440x900, 800x600, 393x786, 854x480, 375x812, 1152x864, 2048x1080, 1600x900, 800x1280, 750x1334, 1152x768, 1800x1440, 2560x1600, 412x846 atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, odkazy, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší zeměpisné kvízy, Federace USA, Kliparty pro dokumenty, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Gillian Anderson sexy photos, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Betlém
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Štědrý den
Odkazy na zajímavé weby
Charlize Theron
Zajímavé webové stránky
Obrázek Santy Clause
Linky na partnerské weby
Nejznámější vánoční koledy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Mali

Děkujeme vám za vaši návštěvu.