Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Oddechové, Strategie, Logické, Sportovní, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, nápoje, symboly, ženy a dívky, věda, auta, ovoce, dopravní prostředky, sport, hudba, ptáci, halloween, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, stavby, náboženství, zvířata, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina, jídlo a nápoje, láska, Vánoce a Advent atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Seznam státních vlajek, výukové pomůcky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, počítače, A, tipy, zadarmo

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ozdoby, Kavkazská jedle, Píseň, Láska nebeská, Písnička, Vánoční stromek, Adventní věnec, Štědrý den, Advent, Sám doma, Dárky, Pro děti, K Tisku, Vánoční koule, Santa Claus, Korálky, Filmy, Vídeň, Slámový adventní věnec, Plocha, Husarské knoflíky, Jarmark, Vánoce, Bůh, Staroměstské náměstí, Adventní trhy, Květiny, Štěstí, Zdraví, Košíčky, Kinder apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Oddechové, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, volný čas, V, Databáze osobností Kdo je to?, World flags, multimédia, Tapety na PC, Full HD tapety na PC, Arsenal F.C., internet, Vánoční web, linky

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, geocaching, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, měny apod.

Aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, úsloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o smutku od různých známých osobností.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Anekdoty, frky, vtipy, fóry, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, vtipy, fóry, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Vlajky států USA, humor, Vlajky států a zemí světa, Vlajky a jejich význam, doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky zdarma, Omalovánky pro děti, Nej hry online, Obrázky ke stažení, cestování, zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, fyzika, software, materiály, různé, sport, ekonomie a ekonomika, latina, nemoce, chemie, kultura, náboženství a křesťanství, literatura, nástroje, cestování, český jazyk, matematika, technika, nápoje, filozofie, internet, psychologie, jídlo, bankovnictví atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, Vlajky států USA, internetové stránky, Onlinovky zdarma, Jennifer Lawrence, Hry pro nejmenší online, V, Superhry a hry online zdarma

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: kuriozity, Dopravní značení, A, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, Draw poker, Onlinovky zdarma, Online adventní magazín, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Chicago city, 9

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Přání ke kulatému výročí
Odkazy na užitečné webové stránky
Úspory vody, tepla, eletřiny
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Taiwan
Tipy na Partnerské weby
Thierry Henry
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Baham
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.