Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, nástroje a přístroje, věda, hudba, rostliny, hmyz, halloween, ovoce, jídlo a nápoje, stavby, smajlíci a emotikony, sport, zelenina, láska, zvířata, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, květiny, Vánoce a Advent, ženy a dívky, mapy, symboly, auta atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Síť, informace a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro kluky, Fantasy tapety, weby, Obrázky na PC, volný čas, Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska, Biografie známých osobností, pro děti, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Maine, Aljaška, Delaware, Texas, Indiana, Oklahoma, Západní Virginie, Missouri, Washington, Havaj, Arkansas, New York, Vermont, Connecticut, Ohio, Pensylvánie, Nevada, Severní Karolína, Wisconsin, Idaho, Virginie, Nové Mexiko, Montana, Utah, Massachusetts atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, poruchy, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, mytologie, lékařství, psychologie, státní správa, záliby, filozofie, politika, zločin a právo, nadpřirozené osoby, politici, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti atd.

Náš tip, informace a zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v PC, tablet, monitor, ultrabook, displej, mobil, počítač, mobilní telefon, phablet, notebook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 2000, Windows 95, Red Hat Linux, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows 98. Wallpapery na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, zvířata, fraktály, sportovní a závodní auta, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 1920x1200, 1152x864, 1280x768, 2560x1600, 360x640, 1280x1024, 800x1280, 1536x2048, 360x760, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 2048x1080, 1440x960, 1800x1440, 1024x768 atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:webovky, doporučujeme, Dopravní značení, č, Ashlee Simpson, zajímavosti, webové stránky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Jak hrát ruletu online?, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky, počítače

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro displej, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC, mobilní telefon, počítač, phablet, mobil, smartphone, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows Me, Windows 10 Mobile, Linux Mint, OSX, Windows 7. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, rostliny, hudební tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, voda a bubliny, noční města, budovy a stavby, dopravní prostředky, sportovní pozadí, zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina. Stahujte v rozlišení 800x600, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 2560x1600, 1920x1440, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 800x1280, 1680x1050, 375x667, 1600x2560, 1152x768, 1024x768, 1152x864, 412x846 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Informace, informace a zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Logické hry, Hry s koňmi, Deskovky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Barbie hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Omalovánky, Hannah Montana, Auta a závodní, Akční gamesky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, zdroje informací, Online testy zdarma, Zamilované sms vzkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, kuriozity, hyperlinky, Sexy Julia Roberts, internet, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Adventní magazín

Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O Somálcích, O Slovácích, O škole, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Windows, O Chucku Norrisovi apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

World wide web, internet, informace a zábava

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Deskovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státní vlajky zemí, URL, Levné letenky, zadarmo, Tapety na PC zdarma ke stažení, linky, Zdarma ke stažení, V, Přehled vlajek USA, Prapory regionů a království

Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O Somálcích, O Slovácích, O škole, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Windows, O Chucku Norrisovi apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť, informace a zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: odkazy, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Vlajky států USA, Pozadí na plochu monitoru, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Super online flash hry, V, humor, Online vánoční magazín, Manchester United FC, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Romulus Remus
Doporučené internetové odkazy
Paris Saint-Germain PSG
Tipy na Partnerské weby
Countries and flags
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé webové stránky
Obrázky k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu Velikonoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.