Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, všeobecné informace zdarma

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, náboženství, osobnosti a lidé, auta, Vánoce a Advent, sport, rostliny, nástroje a přístroje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, symboly, mapy, muži, nápoje, květiny, dopravní prostředky, zvířata, ptáci, halloween, hudba, hmyz, láska, ovoce atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ilustrace, obrázky, URL, Charlize Theron, Online adventní magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, odkaz, Fernando Torres, multimédia, Dopravní značení, webovky, zajímavosti

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Oblíkačky, Hry s koňmi, Deskovky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Adventury, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Hannah Montana, Barbie hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky amerických států USA, internetové stránky, hyperlinky, Real Madrid C.F., Kliparty pro dokumenty, pro děti, R, Chelsea Premiere liga, K, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: komprimace dat, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Relaxační hry, Karetní hry, Bojové hry, Závody aut, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Adventury, Pro dívky, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry a tak dále.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční punč, Lindt, Kinder, Skleněné ozdoby, Košíčky, Santa Claus, Vídeň, SMS, Papírový vánoční stromek, Rostliny, Jezulátko, Blahopřání, Husarské knoflíky, Linux, Pastýř, Bramborový salát, Hostina, Zima, Jídlo, Silvestr, K Tisku, Vánoční svařák, Alkoholový kalendář, Windows, Slámový adventní věnec, Wallpaper, Jesličky, Jmenovka, Keramika, Umělý vánoční stromek, Plzeň apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: výukové pomůcky, weby, Online zeměpisné testy zdarma, Svátky, jmeniny, kalendář, Webové online testy zdarma, zdarma, Americké federální vlajky, Zlatan Ibrahimović, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, zdroje informací

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Animace, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Karetní hry a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Rčení, přísloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, moudrosti, myšlenky, motta, moudra, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o člověku od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, herectví, herci a herečky, věda, nadpřirozené osoby, umělci, přezdívky, křesťanství, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, fikce a fantasy, lékařství, rodinné vztahy, mytologie, politika, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, psychologie, osobnosti, sport, národnost atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online zeměpisné testy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: linky, F, zeměpis, Sněhulák, info, pro dospělé, Online hry zdarma, Modelky a celebrity, kuriozity, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Animace, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Adventury, Postřehové hry, Karetní hry a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Ftipy, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O ekonomech, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O škole, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Chucku Norrisovi apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, český jazyk, psychologie, lékařství a medicína, účetnictví, technika, zločin a právo, jídlo, kultura, matematika, politika, cestování, nástroje, materiály, hardware, nápoje, nemoce, bankovnictví, náboženství a křesťanství, chemie, latina, sport, počítače, rostliny atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky, přísloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník, školství, Webové html5 hry zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Kde koupit levné letenky?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, R, Vánoční web, odkazy, Naomi Campbell, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Hele, užovka.

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Nicole Kidman
Linky na partnerské weby
Vtipy
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestování po Evropě
Odkazy na zajímavé weby
Filmy, natáčení, střih
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Manchester United F.C.
Doporučené odkazy
Přáníčka nejen k narození dítěte

Děkujeme vám za vaši návštěvu.