Partnerské weby, technika, kultura, informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Závody aut, Animace, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

Fórky, frky, vtipy, ftipy, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, frky, vtipy, ftipy, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, politici, školství, mytologie, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, národnost, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, podnikání a podnikatelé, křesťanství, sport, lékařství, filozofie, umělci, záliby, politika, státní správa, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, osobnosti atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Fóry, fórky, frky, černý humor, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, fórky, frky, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O mužích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O ženách, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky, vtipy, vtípky apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: linky, Full HD wallpapery ke stažení, zábava, cestování, Fotky Shakira, Hry pro dívky online, Dopravní značky, Free game online hry, Sněhulák, Životopisy slavných osobností, internet, tipy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Gymnasté, Antropolog, Olympijští vítězové, Sebevražda, Florida Panthers, Vládce, Žijící, Esejista, Zpěvačky, Diplomat, Mim, Kladno, Pop, Ministr zahraničí, Prezident, Prezidenti ČR, Životopis, Herec, Nežijící, Francie, Vůdce, Miliardáři, Orlík, Státník, Ital, Zpěvák, Maršál, Obchodník, Hokejisté, Faraon, Překladatel, Hejtmani, Dabérka, Hudebnice, Habsburkové, Nobelova cena apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Síť, technika, kultura, informace

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Keywords:F, Kliparty pro dokumenty, zadarmo, Dopravní značení, Sexy Erika Eleniak, výukové pomůcky, pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, Fernando Torres, Vánoční magazín, M, zajímavosti

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Oblíkačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventury, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Střílecí hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Logické hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Deskovky apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: humor, URL, Wallpapery na tablet, Omalovánky pro malé děti, zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, odkaz, Santa nebo Ježíšek?, weby, Nejlepší školní testy a kvízy, F, Super free web games zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, hudební zkratky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromeček, Vídeň, Kinder, Štěstí, Vánoční filmy, Vánoční ubrusy, Francouzsky, Historické ozdoby, Jmenovky, Popelka, Kuba, Láska nebeská, Betlém, Hostina, Bramborový salát, Jingle Bells, Lego, Osvětlení, Milka, Borovice, Umělý vánoční stromek, Špalda, Advent, Cesmína, Monitor, K Vytištění, Smrk, Mrazík, Tablet, Drážďany, Windows apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: volný čas, č, Databáze osobností Kdo je to?, Singapore, F, školství, kuriozity, Sportovní obrázky na plochu PC, Online testy zdarma, webovky, Staré hry online

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, hudební zkratky apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, filozofie, herectví, herci a herečky, státní správa, poruchy, psychologie, národnost, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, umělci, sport, vlastnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, osobnosti, přezdívky, rodinné vztahy, zločin a právo, mytologie, věda, záliby, politici atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrace, obrázky, M, Biografie Naomi Campbell, Super online hry zdarma, webové stránky, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, odkazy, Seznam vlajek měst České republiky, Texty přání k vánocům, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Další odkazy:

Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Dárky zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánka vločky
Zajímavé webové stránky
Biografie Britney Spears
Tipy na zajímavé weby
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie Jessica Alba

Děkujeme vám za vaši návštěvu.