Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Lord, Zpěvačky, Habsburkové, Prezident, Boston Bruins, Charta 77, Vrah, Pop, Normalizace, Obchodník, Gymnasté, Právník, Fotograf, Itálie, Angličané, Životopis, Slovenští prezidenti, Poslanci, Trest smrti, Imitátor, Brno, Komunista, Básník, Prezidenti, Scénárista, Rakušan, Teolog, Filozof, Manýrismus, Masový vrah, Čeští králové, Sebevražda, Francouz, Prezidenti USA, Prezident USA apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, dokumenty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Klíčová slova: pro děti, Webové online testy zdarma, linky, Prapory regionů a království, Penelope Cruz, zdarma, pro dospělé, V, New York city, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, odkaz, Nejhranější online hry zdarma

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:Státní prapory států světa, Super online flash hry, Prapory všech zemí světa, Vlajky spojených států amerických, El Salvador, Stručný slovník pojmů a termínů, Vše o Vánocích, Wallpapery do mobilu, Beyoncé Knowles, výukové pomůcky, Super online flash hry, internetové stránky

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, osobnosti a lidé, sport, ptáci, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, zelenina, zvířata, nápoje, nástroje a přístroje, halloween, láska, hudba, ženy a dívky, jídlo a nápoje, přístroje, smajlíci a emotikony, hmyz, muži, rostliny atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: ČSSD, Žijící, Čeští králové, Fotograf, Hokej, Překladatel, Trest smrti, Esejista, Pedagog, Slovenští prezidenti, Historik, Slováci, Žhavé výstřely, NHL, Poslanci, Charta 77, Country, Francie, Ministr, Vražedkyně, Čech, Pittsburgh Penguins, Diplomat, Obchodník, Prezidenti USA, Ekonom, Zavražděn, Olympijský vítěz, Atentát, Vojevůdce, Náboženství, Skladatel, Miliardář, Vůdce, Životopis, Dabérka apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, počítač, PC, notebook, monitor, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, mobil, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 95, SUSE Linux, Windows 7, Linux Fedora, FreeBSD, Linux Ubuntu, Mac, Windows 2000, Windows 10, Lubuntu, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, wallpapery, psi a štěňátka, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, noční města, budovy a stavby, voda a bubliny, operační systémy, Windows, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 1600x2560, 1152x864, 640x480, 1800x1440, 375x812, 768x1024, 1440x2560, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1536x864, HD 1280x720, 2560x1440, 1536x2560, 1366x1024, 375x667 atd.

Klíčová slova: zdroje informací, hyperlinky, Online biografie, životopisy osobností, Real Madrid C.F., weby, Tapety na PC, Dopravní značky, Wallpapery, omalovánky, spoření, webovky, Webové online hry zdarma, odkazy, Online testy a kvízy zdarma

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, úřady a ministerstva apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Tapety na PC - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. můžete využít v displej, mobil, počítač, smartphone, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, PC, mobilní telefon, monitor, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, Windows 7, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Android, Windows 98, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 10, FreeBSD. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1280x768, 1800x1440, 1536x2048, 1280x800, 375x667, 800x600, 1152x1920, 800x1280, 1280x1024, 1024x600, 1680x1050, 1024x768, 375x812, 640x480, 1152x864 atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, č, Tapety na plochu květiny, webové stránky, humor, Dopravní značení, Vlajka Bruneie, Stručný encyklopedický slovník, Webové html5 hry zdarma, V

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: URL, Kliparty zdarma, info, Webové html5 hry zdarma, Kliparty zdarma, Texty blahopřání, cestování, Seznam souborových přípon, F, Vlajky měst České republiky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zábava, Sexy Maria Šarapovová, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Ekonomie, Karl Marx
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Chicago
Naše tipy na zajímavé stránky
Arsenal football club
Doporučené internetové odkazy
Filmy, natáčení, střih
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cristiano Ronaldo
Doporučené odkazy
Catherine Zeta-Jones

Děkujeme vám za vaši návštěvu.